Home   Gabloty   Gabloty wewnętrzne   Wiszące   1-skrzydłowe
Wyszukaj produkty wg cech

1-skrzydłowe

Na rynku możemy zetknąć się także z gablotami częściowo otwartymi. Oczywiście mowa jest o gablotach typu wiszącego. Ten typ gablot charakteryzuje się podziałem na część otwartą dostępną dla każdego oraz na część zamkniętą, zabezpieczoną zamkiem patentowym. To gablota, z której korzystać może każdy, a jednocześnie również jej właściciel ma szansę zamieszczać swoje ogłoszenia w części zamkniętej, do której klucz posiada tylko on. Szerokość poszczególnych części może być dowolna, w zależności od potrzeb i preferencji właściciela gabloty. Materiał, który jest użyty do wykonania gabloty to profile aluminiowe Grupy Kęty S.A. lub też zwykłe drewno.

Gabloty przeznaczone do użytku wewnętrznego mogą przybierać różne formy. Możemy także zetknąć się z gablotami wiszącymi, które są otwierane do góry. Jeśli mowa o gablotach jednoskrzydłowych, to jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z jednym skrzydłem. Oczywiście nie może w nim zabraknąć określonego zamku patentowego. Warto również w tym miejscu wskazać na sposób otwierania skrzydła gabloty. Możemy mówić o opcji otwierania ręcznego lub też przy pomocy specjalnych siłowników gazowych. Jeśli mówimy o szybach, to oczywiście zastosowano w tych gablotach szyby hartowane. Podłoże stanowi płyta magnetyczna koloru białego. Opcjonalnie klient może zdecydować się także na inne modele szyb oraz inne modele podłoża. Istnieje możliwość wykonania gabloty z profili aluminiowych Grupy Kęty S.A. Możemy także wybrać opcję gabloty wykonanej z drewna.

Gabloty stosowane w użytku wewnętrznym mogą przybierać formę wiszącą, która będzie otwierana na bok. Są to gabloty posiadające jedno skrzydło, które jest zamykane na zamek patentowy. Zastosowano tutaj szybę hartowaną, dzięki czemu gablota jest bezpieczna. Dodatkowe bezpieczeństwo i solidność zapewnia także płyta magnetyczna, która posiada kolor biały. Jednocześnie też możemy wybrać opcję z inną płytą oraz inną szybę oraz inne podłoże. Gablota taka wykonywana jest z profili aluminiowych albo też z drewna.

Do góry